Solar eclipse with clouds
Astro Gündem

2 Temmuz 2019 Güneş Tutulması Etkileri

  1. Temmuz 2019 Güneş Tutulması

 Geçmişten Gelen Sorunlar Geleceğimizi Etkileyecek.

Türkiye saati ile 19.55 te başlayacak olan Tam Güneş tutulması 4 saati aşan bir süre devam edeceğinden azalarak devam eden tetikleyici etkileri 4 yılı aşacaktır.

Tutulmanın Güneşi önemli sabit yıldızlarla birlikte hareket etmekte. Güneşle birlikte hareket eden Alhena  ile ülkemizin Plutosu ile kavuşan Srius sabit yıldızı ve Venüs ile el ele vermiş Bettelguese sabit yıldızının(Fatimanın eli) etkileri bazı haritalarda baş rollerde olacak.

Tutulma Türkiye’den izlenemeyecek olsa da Türkiye’yi  derinden etkileyecek. Çünkü, Tutulmanın 10 derece Yengeç burcunda olması ülkemizin 1. Evindeki Yengeç Pluto’su üzerinde gerçekleşecek. Dolayısı ile ülkemiz için Plutonik olaylara gebe bir tutulma diyebiliriz. Baskının arttığı bir sürece giriyoruz. Bu tutulmanın gelişine ve  izlediği hareketlere baktığımız zaman görüyoruz ki geçmişten gelen, ister karmik deyin, ister zamanında sonuçlandırmadığımız birikmiş sorunlar deyin.. İşte bu konuları harekete geçirecek ve bildik düşmanlarımızla mücadeleler başlayacaktır.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

ASTRODERKİ

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Kategoriler

Ekemiş Posta Kutunuzda

Arşivimiz

error: Content is protected !!