OTİZM & GcMAF & Kanser

GcMAF nedir?

Vücudumuzda zararlı patojenlerle savaşmak için Gc proteinleri bulunmaktadır. Bu proteinler zararlı virüs vb. yabancı istilacılarla savaşabilmemiz için büyük yiyici diye adlandırılan Makrofajları üretirler. Dolayısıyle Makrofajlar bizim ilk savunma hattımızdırlar.

Virüsler  Nagalase adlı bir enzim salgılayarak Makrofaj yapmakla görevli GcProteinine  saldırırlar. Onları yok edip çoğalırlar ve bu yolla bağışıklık sistemimizi de baskılarlar.

GcMAF tedavisi viral yükü azaltmak üzerine1993 yılında  Dr Nobuto Yamamoto ve diğer bazı  araştırmacılar tarafından İşte tam da bu nedenle geliştirilmiştir.

Aslında Yamamoto ve arkadaşları kanserin çeşitli formlarını tedavi etmek için GcMAF kullanımına odaklanmışlardır.  Çalışmalar da göstermiştir ki makrofajlar Epstein-Barr (EBV) ve herpes tipi virüsler de dahil olmak üzere birçok virüs ve bakteri ile  mücadele edebiliyor.
Hatta bazı kanser tiplerinde ciddi yararlar sağlayabiliyorlar.
Yeni araştırmalar, otizm ve virüsler arasında bir bağlantı olduğunu kanıtlıyor.
Günümüzde Otistik Çocukların  % 80 den fazlasında  belirgin yüksek viral yük olduğu kanıtlanmıştır. Buradaki makale ilginizi çekebilir.
Otizm spektrumundaki çocukların klinik tedavisinde son 15 yıl içindeki  en önemli gelişmelerden birinin GcMAF olduğunu kabul eden bilim adamları mevcuttur.
Nagalaseiçin yaklaşık 400 otizmli çocuk değerlendirilmiştir. Değerlendirilen otistik çocukların yaklaşık % 80 inde Nagalasenin anlamlı olarak yüksek olduğu gözlenmiş ve Nagalase’nin düşürülmesi ile semptomların iyileşmesi arasında korelasyon olduğu  tesbit edilmiştir. (not: otizmli oğluma da bu testi yaptırdım ve sonuç yüksek pozitif çıktı.)
Nagalase seviyelerindeki  mütevazı artışlar bile otizm spektrumu içindeki çocuklar için zararlı görünmektedir. Çünkü nagalase D vitamini bağlayıcı proteini bozarak veya kalsiyum kanal düzensizliği yoluyla çocukta otizmin pek çok metobolik sorununa davetiye çıkartmakta ve davranışları da etkilemektedir. Bilindiği üzere D vitamini ve Dopamin sentezi arasında da ilişki bulunmaktadır.
Daha ayrıntılı bilgiye linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.http://www.otizmdunyasi.com/otizmhomeopati.html
Gc MAF’ı en iyi anlatan 2 dakikalık  video
Takip Ediniz
E Maille Takip Et56
https://www.facebook.com/Ekemis/0
https://www.facebook.com/Ekemis/
https://aboutme.google.com/u/3/?referer=gplus20
http://ekemis.com/otizm-gcmaf-kanser/

9 Comments

  1. […] İmmünoterapi fikri yıllar önce ortaya atılmıştı ve üzerinde 10 yıllardır çalışılmaktaydı. Yıllar önce ortaya atılan immünoterapinin meyvelerini vermeye başladığı vurgulanmakta. Bu uygulamada, kanserli hücreye değil, bağışıklık sistemine odaklanılıyor ve vücudun bağışıklık hücreleri kanserli hücrelerle mücadeleye sevk ediliyor.  İmmünoterapi, henüz birkaç kanser türünde denenmiş durumda ama geleceğin kanser tedavisi olma yolunda ilerliyor.  “ Otizmle ne ilişkisi var? “ diyenlere bu makaleleri okumalarını öneririm.   buradan ve buradan okuyabilirsiniz. […]

  2. […] GcMAF & Otizm ve Kanser […]

  3. Testi nerede yaptırdınız acaba?

    • Hollanda’da yaptırdık. Bir doktor raporu ile numune gönderilebiliyor.

      • Benim oğlum içinde numune göndermek istiyorum ücreti yolu yordamı gibi konularda aydınlatırsanız memnun olurum.

  4. […] bir çok bilimsel çalışmanın sonuçlarına göre; VDR ( vitamin D reseptör geni) mutasyonları otizmlilerde ve kanser vakalarında oldukça […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial